Taşları doğru yerleştirmek
deneyim ve profesyonellik ister.*

* Taş Japon bahçelerinin en önemli öğelerinde biridir. Bilinen tarihi 593 yılına dayanan bu bahçelerde, taşlar her zaman özelliklerini korumuş ve günümüze kadar gelmiştir. Özenle seçilen bu taşlar, doğru sesi ve tınıyı alabilmek için ayrı bir hassasiyetle yerleştirilir.

Mükemmele ulaşmak, ancak bilinçli seçilmiş parçaların bir uyum içerisinde kullanılması ve yerlerine doğru bir biçimde yerleştirilmesi ile mümkün olur. Bu da uzun yıllara dayanan deneyim, bilgi birikimi ve profesyonellik gerektirir.

MCO, alanında tüm beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri üretmek üzere, 40 yılı aşkın bilgi ve birikime sahip uzman bir ekip tarafından yapılanmış ve kurumsallaşmış bir kuruluştur.

MCO , saygın, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla, konunun standart alanlarında sağladığı seçkin imkanların dışında, önemli başarılara imza atmış ekip üyelerinin, yıllar boyunca gerçekleştirdiği 1000’ in üzerinde kongre, bayi toplantısı, temel atma-açılış törenleri, yurtiçi - yurtdışı teşvik gezileri, sempozyum, seminer, eğitim toplantıları, özel gün ve gece organizasyonlarından edindiği tecrübe ve birikim ile, organizasyonlarınızın başarıya ulaşmasını sağlayacak bir kuruluştur.

Ve MCO, ister hizmet, ister danışmanlık için olsun, dilediğiniz her zaman rahatlıkla arayabileceğiniz, sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza yanıt bulabileceğiniz en yakın iş ortağınızdır.

Hizmet verdiği her alanda, etkin maliyet ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden MCO Organizasyon, sizlerle işbirliği yapmaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.


Mükemmele ulaşmak, deneyim ve profesyonellik gerektirir.

Uzman bir kuruluşla çalışmanın tüm avantajlarını yaşayacaksınız..

Yıllara dayanan bilgi, birikim ve deneyime sahip yöneticiler denetiminde çalışan ekibimizle, sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırız. Prensip olarak :

benimsemiş bir kuruluşla çalışmanın rahatlığını sizlere de yaşatmak arzusundayız.

İster hizmet, ister danışmanlık için olsun, bizi arayın..
Arayın ve farkı yaşayın…